You&Jam

Firmę you&jam tworzy mój mąż- Youssef(you) oraz ja- Jamila(jam) jak i wiele innych osób z naszej rodziny. W Marrakeszu mieszkam na stałe od 2011 roku a swoją pasję do miasta zapisuje na blogu U mnie w Marrakeszu.
Chciałam Państwa serdecznie zaprosić do spróbowania naszych “marokańskich cudów”, które pochodzą z naszego rodzinnego sklepu znajdującego się w samym sercu Marrakeszu, nieopodal placu Jama elfna. Rodzina mojego męża od wielu lat zajmuje się sprzedażą dobrej jakości kosmetyków naturalnych, ziół, herbat czy przypraw. Jesteśmy zatem rodziną o tradycjach zielarskich i dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy wybieramy tylko to co najlepsze i właśnie tym chciałabym się z Państwem podzielić.

Jesteśmy firmą działającą na zasadzie HANDMADE- manufaktura. Produkujemy m.in. oleje w tym olej arganowy (posiadający certyfikat jakości ECOCERT i USDA ORGANIC),  kremy czy mydła.

Jeśli nie mogą dotrzeć Państwo do nas do Marrakeszu możemy wysłaćje prosto stąd- oryginalne i ekskluzywne.

Wszelkie pytania dotyczące produktów, ich użycia bądź ewentualne zamówienia proszę kierować na maila jamilah@op.pl bądź FB Marokańskie cuda- Arganie shop

Serdecznie pozdrawiam z gorącego Marrakeszu
Kasia Jamila

___________________

http://www.wmarrakeszu.home.blog